Tallers Oberts

font: Redacció Tinet

publicat: 26-08-2011

Aquest diumenge, 4 de setembre, s'obriran els tallers oberts. L'oferta es variada com podeu veure a continuació:

Horari: de 18 h. a 21 h.

T1. C. Cavallers, 19 A
- Josep Maria Sole Pedrol · Fotografia, Disseny Gràfic
- Gemma Solé Sedeño · Disseny Gràfic, Pintura, Escultura
- Pere Joan Salas Mañé · Pintura
- Antoni Tomàs Torné · Pintura

T2. C. Cavallers, 19, B
- Luís González Martínez · Pintura, Collage, Assemblage
- Viki Tomàs Albesa · Moda

T3. C. Cavallers, 6 2n 2a (Lola Figuerola)
- Lola Figuerola · Moda

T4. C. Cavallers, 6 baixos (Asociación Espíritu Libre )
- Joaquim Pina · Graffiti, Pintura Mural, Aerografia
- Ana María Soldevilla Ribera · Pintura

T5. C. Comte, 8, baixos
- Pep Escoda · Fotografia

T6. C. Cos del Bou, 5
- Laura Estrada Alemany · Interiorisme

T7. C. Cuirateries,16
- Emil Grigoras · Pintura, Restauració

T8. C. Descalços, 6 (Kal Pobre)
- Ruben Sanchez Muñoz · Dibuix, Il·lustració

T9. C. Enrajolat, 18 (MUSK)
- Mo Espasa Canadell · Moda, Disseny Gràfic

T10. C. Escales de l'Arboç, 6, baixos
- Amadeu Anguera Bernabé · Performance

T11. C. Granada 14, baixos
- Eugeni Fabregat Rodríguez · Pintura, Gravat

T12. C. Mediona, 12
- Màrius Masip Masip · Pintura, Aquarel·la

T13. C. Mediona, 12, baixos
- Jordi Estela Aguadé · Pintura, Oli, Aquarel·la
- Susana González Heras · Bisutería

T14. C. Mediona, 30 (Taller de Jordi Ferré)
- Manoli Soriano Flores · Pintura, Oli

T15. C. Mediona, 32, baixos (Marsal i Carles)
- Glòria Marsal i Carles · Escultura
- Antoni Mas i Castelltort · Escultura
- Ramon Vidal Piqué · Escultura
- Àngel Monlleó Marsal · Fotografia
- Toni Martí Marsal · Escultura
    Alex Manríquez · Art Efímer, Escenografia

T16. C. Mediona, 5, baixos (Mènsula creatius)
- Pep Serra · Il·lustració, Disseny Gràfic, Fotografia, Collage
- Albert Cilveti · Fotografia, Disseny Gràfic
- Txomin Medrano · Il·lustració, Disseny Gràfic, Disseny Web, Dibuix
- Gerard Boyer · Fotografia
- Marc Sardà · Il·lustració, Disseny Gràfic

T17. C. Merceria, 4 1r (Espai de creació)
- Rosa Ciurana i Chorto · Pintura, Gravat
- Carmen Delgado Campos · Pintura, Acrílic, Aquarel·la
- Elia Bonmati Martínez · Pintura, Instal·lació
- Fina Veciana Vilanova · Pintura, Il·lustració, Acrílic, Joieria
- Berta Baixeras Garcia · Ceràmica

T18. C. Misser Nogués, 9, baixos
- Carmen Andrés Molina · Ceràmica, Escultura
- Carme Mañé Loran · Pintura, Disseny Gràfic
- Natasha Zvazhiy · Pintura, Oli

T19. C. Misser Nogués, 9, BIS (Taller de Pintura)
- Xavier Aluja · Pintura, Oli

T20. C. Misser Sitges, 10 3r C
- Pau Francesc López Sánchez · Dibuix

T21. Plaça Sedassos 32 (Joieria Veccio)
- María Jiménez Sánchez · Joieria
- Maria Teresa Pié Rovira · Joieria, MeTALLcríLIC

T22. C. Portella, 2 bis (L'Òliba)
- Maravilla Sáez · Ceràmica

T23. C. Rambla Vella 21, 3r
- Cristina Plaza López · Pintura, Gravat
- Benigna Izquierdo Verdú · Pintura, Gravat
- Enric Llevat · Pintura

T24. Sant Llorenç, 3, baixos (Escola de Lletres)
- Escola de Lletres · Literatura, Poesia

T25. C. St.Llorenç, 21, baixos (Bar Pajaritu)
- Jordi Llort Figuerola · Il·lustració, Disseny Gràfic

T26. C. Vidre, 10
- Pasqual Aranaz Esteban · Gravat, Xilografía